SEO Çalışması

SEO çalışması; firmanızın internetteki arama motorlarında var olmasını sitenizin sıralamada yukarıda çıkarak tıklanmasını ve satışı teşvik etmesini sağlar. İnternetin egemen olduğu çağımızda SEO Çalışması oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Sizi internette arayan kişilerin sizi bulması ve bu olaylar zincirinin sonunda internetten satış yapmanızı sağlamaktayız.

Arama Motoru Optimizasyonu hizmetinde öncelik olarak amacımız, sitenizin kalitesini görsellerle ve yazılarla arttırıp sonrasında kurumsal kimlik çalışmalarıyla desteklemektir.

Zaten bir web sitem var size Seo yaptırabilirmiyim?

Evet seo çalışması için web sitenizi bize yaptırmanıza gerek yok var olan web sitenize de çalışma yapabiliyoruz. Sitenizin yönetici paneli bilgilerini bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır.

Seo hizmetinin maliyeti ne kadar?

Her internet hizmetinde olduğu gibi seo hizmetinin de sabit bir fiyatı yoktur. Arama motorlarında çıkmak istediğiniz kelimeleri inceleyip fiyat verebiliriz. Kelime veya kelimelerinizi bize liste halinde ilettiğinizde çalışmanıza başlayacak ve size haftalık detaylı raporlar sunacağız.

Örnek kelime listesi:

  • İzmir web tasarım
  • İstanbul web tasarım
  • Bursa web tasarım
  • İzmirde web tasarım
  • İstanbulda web tasarım
  • Bursada web tasarım


Örnekte gösterildiği gibi kelimelerinizi, yönetici paneli bilgilerinizi bize ilettiğiniz takdirde çalışmalarınız başlayacak.


Aşağıdaki bilgilerle bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

0.549 484 24 86
info@izmirwebcenter.net
848 Sk. Fevzi Paşa Mah. Aziz Han No:90
Kat:3 D:309 2. Beyler / Konak

Adınız

E-posta

Telefon

Mesajınız